Skip to main content

SWIMMING: Wapakoneta Waves results

June 24, 2011

Wapakoneta Waves 878, Ada-Lost Creek Gators 789

Thursday, June 16
8-Under Girls
25m Freestyle - 2. Heidi Schlenker - 26.67, 3. Paige Schneider - 28.00, 4. Marci Zwiebel - 28.12, Kassie Saunders - 25.00X, Makenna Krouse - 27.48X, Rachyl Craft - 29.92X, Maria Pastore - 31.82X, Kiarra Holtzapple - 40.30X, Alaina Williams - 42.82X, Ivy Patten - 48.42X, Kaitlyn Rose - 51.49X, Sara Craft - 55.51X, Heather Felver - 1:10.35X
50m Freestyle - 2. Paige Schneider - 1:03.88, 4. Sophia Braun - 1:12.89, 5. Kiarra Holtzapple - 1:22.42
25m Backstroke - 2. Paige Schneider - 39.59, 4. Alaina Williams - 49.91, Heidi Schlenker - 35.87X, Sophia Braun - 36.59X, Marci Zwiebel - 36.59X, Makenna Krouse - 38.94X, Rachyl Craft - 41.71X, Kiarra Holtzapple - 44.43X, Sara Craft - 49.54X, Kaitlyn Rose - 55.65X, Ivy Patten - 58.56X
25m Breaststroke - 3. Paige Schneider - 38.50, 5. Rachyl Craft - 50.10
100m Medley Relay - 2. Kassie Saunders, Sophia Braun, Rachyl Craft, Makenna Krouse - 2:38.71
100m Freestyle Relay - 2. Heidi Schlenker, Paige Schneider, Sophia Braun, Rachyl Craft - 2:14.67; 3. Marci Zwiebel, Makenna Krouse, Caitlyn Rostorfer, Sara Craft - 2:19.84; 6. Alaina Williams, Ivy Patten, Kaitlyn Rose, Heather Felver - 3:45.15

8-Under Boys
25m Freestyle - 2. Nate Metzger - 20.18, 3. Connor Watkins - 21.74, 4. Aiden Schneider - 46.00, Chandler Smith - 40.73X, Noah Williams - 1:02.42X
50m Freestyle - 2. Connor Watkins - 54.44, 3. Bill Craft - 1:13.86
25m Backstroke - 1. Nate Metzger - 27.51, 4. Korbin Steinbrunner - 38.77, 6. Bill Craft - 1:01.19, Noah Williams - 24.42X, Chandler Smith - 52.59X, Aiden Schneider - 1:04.08X
25m Breaststroke - 1. Nate Metzger - 31.51, 3. Chandler Smith - 48.64
100m Medley Relay - 1. Korbin Steinbrunner, Nate Metzger, Connor Watkins, Bill Craft - 2:22.00
100m Freestyle Relay - 1. Connor Watkins, Bill Craft, Aiden Schneider, Nate Metzger - 2:16.45

9-10 Girls
50m Freestyle - 1. Maura Rose - 39.70, 3. Kalie Miller - 50.33, 5. Shana De Wet - 56.20, Hannah Ott - 58.10X, Madelyn Moody - 1:00.17X, Michaela Williams - 1:03.40X, Madison Mauch - 1:16.55X
100m Freestyle - 3. Kalie Miller - 2:00.07, 5. Madelyn Moody - 2:24.67
50m Backstroke - 4. Hannah Ott - 1:08.26, 5. Michaela Williams - 1:14.97, 6. Madelyn Moody - 1:18.62, Shana De Wet - 59.90X, Kalie Miller - 1:10.92X, Madison Mauch - 1:32.85X
50m Breaststroke - 1. Danielle Slechter - 57.23, 4. Madison Mauch - 1:29.62
50m Butterfly - 1. Danielle Slechter - 47.25
100m Individual Medley - 1. Danielle Slechter - 1:39.80, 2. Maura Rose - 1:42.59
200m Freestyle Relay - 2. Maura Rose, Kalie Miller, Michaela Williams, Shana De - Wet 3:37.18

9-10 Boys
50m Freestyle - 1. Justin Fleagle - 34.83, 2. Josh Schoonover - 45.11, 4. Nathaniel Miller - 56.49, Aaron Allen - 55.95X, Zach Schlenker - 1:01.95X, Braden Smith - 1:33.14X
100m Freestyle - 1. Justin Fleagle - 1:20.56, 4. Zach Schlenker - 2:27.80, 5. Braden Smith - 3:30.94
50m Backstroke - 2. Gabe Williams - 56.99, 3. Nathaniel Miller - 1:19.93, Zach Schlenker - 1:13.51X, Zac Winget - 1:18.48X, Braden Smith - 1:24.86X
50m Breaststroke - 1. Gabe Williams - 1:01.15, 3. Josh Schoonover - 1:12.34
50m Butterfly - 1. Justin Fleagle - 43.03, 3. Josh Schoonover - 1:25.20
100m Individual Medley - 1. Justin Fleagle - 1:34.48, 2. Gabe Williams - 1:56.29
200m Freestyle Relay - 2. Josh Schoonover, Zach Schlenker, Nathaniel Miller, Gabe Williams - 3:37.22

11-12 Girls
50m Freestyle - 1. Jordyn Law - 32.98, 2. Brianna Braun - 33.55, 3. Emily Good - 39.28, Kierstyn Neumeier - 40.42X, Kayla Neumeier - 44.53X
100m Freestyle - 1. Brianna Braun - 1:20.79, 2. Mya Hager - 1:26.49, 3. Emily Good - 1:38.47
50m Backstroke - 1. Amanda Slechter - 43.18, 2. Selena Korwin - 43.68, 3. Emily Good - 52.47, Kierstyn Neumeier - 47.02X, Kayla Neumeier - 55.46X
50m Breaststroke - 1. Amanda Slechter - 46.00, 2. Jordyn Law - 52.26, 3. Kierstyn Neumeier - 55.37, Selena Korwin - 57.29X
50m Butterfly - 1. Jordyn Law - 37.52, 2. Mya Hager - 46.18, 3. Brianna Braun - 46.56
100m Individual Medley - 1. Amanda Slechter - 1:25.59, 2. Mya Hager - 1:34.30
200m Medley Relay - 1. Jordyn Law, Brianna Braun, Amanda Slechter, Selena Korwin - 2:37.58; 2. Emily Good, Kierstyn Neumeier, Mya Hager, Danielle Slechter - 3:12.00
200m Freestyle Relay - 1. Jordyn Law, Selena Korwin, Brianna Braun, Amanda Slechter - 2:19.71; 2. Mya Hager, Kierstyn Neumeier, Emily Good, Danielle Slechter - 2:41.14

11-12 Boys
50m Freestyle - 2. Ryan Schneider - 42.09, 4. Nolan Benny - 53.11
100m Freestyle - 1. Caleb Schlenker - 1:17.87, 2. Kurt Schlenker - 1:27.14, 3. Joey Metzger - 1:27.95
50m Backstroke - 1. Joey Metzger - 47.11, 4. Ryan Schneider - 56.79, 6. Nolan Benny - 1:17.45
50m Breaststroke - 2. Kurt Schlenker - 59.46, 3. Caleb Schlenker - 59.67
50m Butterfly - 2. Caleb Schlenker - 43.87
100m Individual Medley - 2. Joey Metzger - 1:37.00, 3. Kurt Schlenker - 1:39.51
200m Medley Relay - 1. Kurt Schlenker, Joey Metzger, Caleb Schlenker, Ryan Schneider - 3:01.50
200m Freestyle Relay - 1. Joey Metzger, Ryan Schneider, Caleb Schlenker, Kurt Schlenker - 2:41.61

13-14 Girls
50m Freestyle - 1. Josie Miller - 30.55, 2. Sierra Sammons - 31.20, 4. Cori Hager - 33.66, Taylor Hager - 33.89X, Haley Kinstle - 34.48X
100m Freestyle - 1. Josie Miller - 1:09.78, 2. Taylor Hager - 1:18.37, 5. Hannah Davis - 1:24.42
50m Backstroke - 1. Sierra Sammons - 39.84, 4. Taylor Hager - 43.48, 5. Cori Hager - 43.50, Hannah Davis - 43.95X
50m Breaststroke - 1. Cori Hager - 45.44, 3. Sierra Sammons - 46.55, 5. Julia Fleagle - 52.55
50m Butterfly - 2. Haley Kinstle - 41.67, 3. Julia Fleagle - 42.07, 4. Hannah Davis - 43.65
100m Individual Medley - 1. Josie Miller - 1:20.52, 3. Haley Kinstle - 1:27.29, 4. Julia Fleagle - 1:37.75
200m Medley Relay - 1. Haley Kinstle, Taylor Hager, Sierra Sammons, Josie Miller - 2:27.14; 3. Julia Fleagle, Cori Hager, Hannah Davis, Kayla Neumeier - 2:54.29
200m Freestyle Relay - 1. Sierra Sammons, Cori Hager, Taylor Hager, Josie Miller - 2:11.46; 3. Julia Fleagle, Haley Kinstle, Hannah Davis, Kayla Neumeier - 2:38.83

13-14 Boys
50m Freestyle - 2. Michael Zwez - 32.06, 3. Hayden Metzger - 34.24
100m Freestyle - 2. Hayden Metzger - 1:16.76, 3. Michael Zwez - 1:17.20
50m Backstroke - 2. Michael Zwez - 38.36
50m Breaststroke - 1. Hayden Metzger - 45.22, 2. Michael Zwez - 52.26
50m Butterfly - 2. Michael Zwez - 40.27, 3. Hayden Metzger - 40.77
100m Individual Medley - 2. Hayden Metzger - 1:25.22

15-Over Girls
50m Freestyle - 4. Jocelyn Campbell - 38.31, 5. Katie Copeland - 39.36
100m Freestyle - 4. Jocelyn Campbell - 1:29.45
50m Backstroke - 1. Taylor Law - 37.21, 3. Haley Buchanan - 44.03
50m Breaststroke - 4. Jocelyn Campbell - 51.90, 5. Katie Copeland - 59.47
50m Butterfly - 1. Taylor Law - 33.83, 3. Haley Buchanan - 39.70
100m Individual Medley - 1. Taylor Law - 1:18.67, 4. Haley Buchanan - 1:30.65, 6. Katie Copeland - 1:50.76
200m Medley Relay - 2. Haley Buchanan, Jocelyn Campbell, Taylor Law, Katie Copeland - 2:40.50
200m Freestyle Relay - 2. Haley Buchanan, Katie Copeland, Jocelyn Campbell, Taylor Law - 2:25.06

15-Over Boys
50m Freestyle - 2. Jared Fleagle - 28.08, 5. Kaleb Miller - 30.33
100m Freestyle - 1. Josh Fleagle - 52.95, 3. Nate Hager - 1:02.20, 4. Royce Kantner - 1:04.56, Kaleb Miller - 1:10.94X
50m Backstroke - 1. Josh Fleagle - 28.36, 3. Nate Hager - 33.43, 4. Kaleb Miller - 38.75
50m Breaststroke - 4. Jared Fleagle - 42.17, 5. Kaleb Miller - 45.61
50m Butterfly - 1. Royce Kantner - 29.66, 4. Nate Hager - 35.56, 6. Kaleb Miller - 42.77
100m Individual Medley - 1. Josh Fleagle - 1:02.86, 3. Royce Kantner - 1:11.22, 5. Jared Fleagle - 1:13.88
200m Medley Relay - 2. Jared Fleagle, Nate Hager, Royce Kantner, Josh Fleagle - 2:04.28
200m Freestyle Relay - 1. Royce Kantner, Nate Hager, Jared Fleagle, Josh Fleagle - 1:46.69

X - Exhibition Result

Wapakoneta Waves 1,043, Sherwood Sharks 887

Monday
8-Under Girls
25m Freestyle - 2. Kassie Saunders - 26.07, 3. Marci Zwiebel - 30.38, 4. Paige Schneider - 31.31, 5. Heidi Schlenker - 32.54, Makenna Krouse - 29.41X, Sophia Braun - 29.86X, Rachyl Craft - 32.47X, Caitlyn Rostorfer - 39.42X, Kiarra Holtzapple - 39.78X, Ivy Patten - 44.23X, Sara Craft - 47.45X, Kaitlyn Rose - 55.06X, Heather Felver - 58.45X
50m Freestyle - 3. Marci Zwiebel - 1:00.58, 4. Kassie Saunders - 1:09.26, 5. Paige Schneider - 1:10.17, 6. Rachyl Craft - 1:14.30
25m Backstroke - 2. Sophia Braun - 33.00, 4. Makenna Krouse - 34.18, 5. Marci Zwiebel - 35.42, 6. Caitlyn Rostorfer - 40.42, Sara Craft - 50.00X, Ivy Patten - 51.40X, Heather Felver - 55.59X
25m Breaststroke - 3. Kassie Saunders - 38.21, 4. Rachyl Craft - 42.99, 5. Kiarra Holtzapple - 51.51
25m Butterfly - 4. Heidi Schlenker - 38.62, 5. Sophia Braun - 38.95, 6. Kiarra Holtzapple - 47.22
100m Medley Relay - 1. Paige Schneider, Kassie Saunders, Heidi Schlenker, Marci Zwiebel - 2:23.55
100m Freestyle Relay - 2. Paige Schneider, Heidi Schlenker, Kassie Saunders, Marci Zwiebel - 1:59.76; 3. Rachyl Craft, Sophia Braun, Kiarra Holtzapple, Caitlyn Rostorfer - 2:34.33

8-Under Boys
25m Freestyle - 3. Grant Honigford - 37.69, 4. Alex Martin - 38.67, 5. Korbin Steinbrunner - 40.60, 6. Aiden Schneider - 41.53, Bill Craft - 32.45X, Ean Kramer - 44.19X, Alex Honigford - 44.33X, Shawn Zink - 45.72X, Chandler Smith - 49.39X
50m Freestyle - 2. Connor Watkins - 59.64, 5. Cael Rostorfer - 1:13.57, 6. Grant Honigford - 1:23.74, 7. Alex Martin - 1:50.65
25m Backstroke - 2. Alex Martin - 35.85, 4. Korbin Steinbrunner - 40.11, 5. Grant Honigford - 49.89, 7. Aiden Schneider - 59.85, Bill Craft - 44.16X, Shawn Zink - 48.65X, Alex Honigford - 1:05.00X
25m Butterfly - 3. Connor Watkins - 37.28, 4. Cael Rostorfer - 48.50
100m Freestyle Relay - 1. Cael Rostorfer, Alex Martin, Connor Watkins, Grant Honigford - 2:14.86; 3. Aiden Schneider, Shawn Zink, Korbin Steinbrunner, Alex Honigford - 3:05.11

9-10 Girls
50m Freestyle - 1. Danielle Slechter - 39.08, 3. Maura Rose - 40.91, 4. Hannah Ott - 58.50, 5. Madelyn Moody - 1:03.58, Madison Mauch - 1:24.95X
100m Freestyle - 1. Danielle Slechter - 1:27.37, 3. Julia Schoonover - 1:33.99, 6. Emma Davis - 1:54.60, 7. Chelsea Morehouse - 2:26.88
50m Backstroke - 1. Maura Rose - 47.03, 2. Julia Schoonover - 50.54, 4. Emma Davis - 58.77, 6. Hannah Ott - 1:11.76, Madelyn Moody - 1:14.35X, Madison Mauch - 1:38.53X, Kalie Miller - 1:45.77X
50m Breaststroke - 2. Emma Davis - 1:09.42, 3. Kalie Miller - 1:21.38
50m Butterfly - 1. Danielle Slechter - 44.39, 3. Maura Rose - 54.71, 5. Chelsea Morehouse - 1:21.12
100m Individual Medley - 1. Julia Schoonover - 1:40.72, 5. Kalie Miller - 2:19.95, 6. Chelsea Morehouse - 2:21.22
200m Medley Relay - 1. Julia Schoonover, Maura Rose, Danielle Slechter, Kalie Miller - 3:12.38; 3. Hannah Ott, Madison Mauch, Chelsea Morehouse, Madelyn Moody - 4:49.63
200m Freestyle Relay - 1. Julia Schoonover, Emma Davis, Maura Rose, Danielle Slechter - 2:56.19; 3. Hannah Ott, Madelyn Moody, Kalie Miller, Chelsea Morehouse - 4:14.12

9-10 Boys
50m Freestyle - 1. Justin Fleagle - 34.91, 4. Zach Schlenker - 1:00.12, 5. Nathaniel Miller - 1:04.84, 6. Zac Winget - 1:09.22, Braden Smith - 1:28.58X
100m Freestyle - 2. Josh Schoonover - 1:41.50, 4. Nathaniel Miller - 2:20.62, 5. Zach Schlenker - 2:20.77, 7. Zac Winget - 3:09.89
50m Backstroke - 1. Justin Fleagle - 42.72, 3. Josh Schoonover - 1:12.71, 4. Nathaniel Miller - 1:14.93, 6. Zac Winget - 1:26.23
50m Breaststroke - 1. Justin Fleagle - 47.13, 4. Josh Schoonover - 1:06.68
50m Butterfly - 1. Justin Fleagle - 41.42
100m Individual Medley - 1. Justin Fleagle - 1:30.01, 5. Josh Schoonover - 2:15.97
200m Freestyle Relay - 2. Nathaniel Miller, Braden Smith, Zac Winget, Zach Schlenker - 4:51.41

11-12 Girls
50m Freestyle - 1. Jordyn Law - 32.22, 2. Brianna Braun - 32.69, 3. Selena Korwin - 36.44, 7. Kalia Schlenker - 41.80, Hallie Gossard - 45.52X
100m Freestyle - 1. Amanda Slechter - 1:15.82, 2. Selena Korwin - 1:25.24, 6. Kalia Schlenker - 1:44.05, 7. Kayla Neumeier - 1:45.62
50m Backstroke - 1. Brianna Braun - 40.77, 2. Jordyn Law - 40.85, 3. Selena Korwin - 44.40, 5. Emily Good - 52.26, Kayla Neumeier - 55.12X, Hallie Gossard - 1:04.87X
50m Breaststroke - 1. Amanda Slechter - 43.31, 2. Brianna Braun - 44.08, 6. Kierstyn Neumeier - 55.83, 8. Hallie Gossard - 1:30.36
50m Butterfly - 1. Amanda Slechter - 36.87, 6. Kalia Schlenker - 57.64
100m Individual Medley - 1. Jordyn Law - 1:25.84, 4. Kierstyn Neumeier - 1:43.25, 5. Emily Good - 1:47.15, 6. Hallie Gossard - 2:26.82
200m Medley Relay - 1. Jordyn Law, Brianna Braun, Amanda Slechter, Selena Korwin - 2:36.52; 3. Emily Good, Kierstyn Neumeier, Kalia Schlenker, Kayla Neumeier - 3:26.69
200m Freestyle Relay - 1. Jordyn Law, Selena Korwin, Brianna Braun, Amanda Slechter - 2:19.20; 4. Emily Good, Kayla Neumeier, Kierstyn Neumeier, Hallie Gossard - 3:06.15

11-12 Boys
50m Freestyle - 1. Kurt Schlenker - 37.97, 3. Ryan Schneider - 43.57, 6. Nolan Benny - 56.16, 7. Harmon Gossard - 1:04.04
100m Freestyle - 1. Caleb Schlenker - 1:16.29, 4. Ryan Schneider - 1:40.89, 6. Nolan Benny - 2:07.80, 7. Harmon Gossard - 2:34.49
50m Backstroke - 2. Kurt Schlenker - 43.77, 3. Nolan Benny - 1:07.72, 4. Harmon Gossard - 1:19.13
50m Breaststroke - 2. Alex Rose - 54.28, 3. Kurt Schlenker - 58.20, 6. Harmon Gossard - 1:26.25
50m Butterfly - 1. Alex Rose - 41.26, 2. Caleb Schlenker - 43.28, 4. Ryan Schneider - 55.35
100m Individual Medley - 1. Caleb Schlenker - 1:34.66, 3. Alex Rose - 1:35.89
200m Freestyle Relay - 1. Caleb Schlenker, Ryan Schneider, Alex Rose, Kurt Schlenker - 2:27.94

13-14 Girls
50m Freestyle - 2. Cori Hager - 33.06, 3. Hannah Davis - 35.77, 4. Julia Fleagle - 36.35
100m Freestyle - 1. Sierra Sammons - 1:08.51, 5. Hannah Davis - 1:21.32
50m Backstroke - 2. Sierra Sammons - 38.91, 3. Cori Hager - 41.95, 5. Hannah Davis - 44.08
50m Breaststroke - 2. Cori Hager - 45.24, 3. Sierra Sammons - 45.32, 6. Julia Fleagle - 51.28
50m Butterfly - 1. Sierra Sammons - 34.03, 3. Julia Fleagle - 41.41
100m Individual Medley - 3. Cori Hager - 1:31.03, 4. Julia Fleagle - 1:33.93, 5. Hannah Davis - 1:33.97
200m Freestyle Relay - 2. Sierra Sammons, Cori Hager, Julia Fleagle, Hannah Davis - 2:17.43

13-14 Boys
50m Freestyle - 1. Charlie Sutton - 30.50, 2. Michael Zwez - 30.94
100m Freestyle - 1. Charlie Sutton - 1:06.79
50m Backstroke - 1. Michael Zwez - 38.33
50m Breaststroke - 2. Michael Zwez - 47.99
50m Butterfly - 1. Charlie Sutton - 33.58
100m Individual Medley - 1. Charlie Sutton - 1:17.31, 3. Michael Zwez - 1:27.86

15-Over Girls
50m Freestyle - 3. Courtney Hunter - 33.10, 4. Katie Copeland - 33.31, 6. Crystal Fordney - 37.41, 7. Michelle Mosler - 38.49, Jocelyn Campbell - 37.77X, Mindy Kiefer - 51.94X
100m Freestyle - 1. Taylor Law - 1:07.75, 2. Courtney Hunter - 1:10.83, 6. Michelle Mosler - 1:16.59, 7. Crystal Fordney - 1:25.57
50m Backstroke - 1. Courtney Hunter - 35.07, 4. Haley Buchanan - 41.41, 6. Crystal Fordney - 46.73, 7. Katie Copeland - 48.01, Sammie Klaus - 59.22X, Mindy Kiefer - 1:01.76X
50m Breaststroke - 2. Michelle Mosler - 40.24, 6. Jocelyn Campbell - 50.60, 7. Katie Copeland - 1:00.17, 8. Sammie Klaus - 1:04.26
50m Butterfly - 1. Taylor Law - 33.07, 3. Haley Buchanan - 39.88
100m Individual Medley - 2. Taylor Law - 1:17.45, 5. Haley Buchanan - 1:31.68, 6. Jocelyn Campbell - 1:40.35
200m Medley Relay - 2. Crystal Fordney, Michelle Mosler, Taylor Law, Haley Buchanan - 2:36.86
200m Freestyle Relay - 1. Courtney Hunter, Michelle Mosler, Haley Buchanan, Taylor Law - 2:10.22; 4. Crystal Fordney, Jocelyn Campbell, Sammie Klaus, Katie Copeland - 2:39.64

15-Over Boys
50m Freestyle - 2. Royce Kantner - 26.34, 5. Jared Fleagle - 27.73, 6. Ryan Greve - 29.06, Ryan Rosenbeck - 34.09X
100m Freestyle - 1. Royce Kantner - 59.49, 3. Jared Fleagle - 1:00.84, 4. Ryan Kremer - 1:02.98
50m Backstroke - 1. Josh Fleagle - 27.54, 2. Nate Hager - 32.94, 3. Jared Fleagle - 33.22, 4. Kaleb Miller - 40.25, Ryan Rosenbeck - 49.36X
50m Breaststroke - 1. Josh Fleagle - 32.43, 3. Ryan Kremer - 37.05, 5. Ryan Greve - 37.87, 6. Ryan Rosenbeck - 51.06
50m Butterfly - 1. Royce Kantner - 29.16, 3. Ryan Kremer - 30.34, 5. Nate Hager - 31.90, 6. Ryan Greve - 36.31
100m Individual Medley - 1. Josh Fleagle - 1:02.05, 5. Nate Hager - 1:11.88, 6. Kaleb Miller - 1:24.99
200m Medley Relay - 2. Nate Hager, Ryan Kremer, Josh Fleagle, Royce Kantner - 2:02.66; 3. Jared Fleagle, Ryan Greve, Charlie Sutton, Kaleb Miller - 2:12.77
200m Freestyle Relay - 1. Josh Fleagle, Nate Hager, Jared Fleagle, Royce Kantner - 1:45.49; 2. Ryan Kremer, Ryan Greve, Michael Zwez, Kaleb Miller - 1:58.00
X - Exhibition Result

View more articles in:
The Wapakoneta Redskins clinched a share of the Western Buckeye League title after they posted 42...
WAYNESFIELD — The Waynesfield-Goshen Tigers varsity football team celebrated “Cheer...
ELIDA — As the game wore on, the Wapakoneta Redskins held down Bekah Carr and Alyssa Cisco...

 

Classified Ads

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes